Zihninizdeki Esin Perisini Uyandırın

Written By: Beyin Gücü - Tem• 09•13

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

esin perisiDüşündüğünüz sürece varsınız. Kafanızdaki bütün eskimiş, yorulmuş ve kullanılmayan düşünceleri atın. Onun yerine beyninizi, taze fikir sevgi ve iyilikle doldurun. Böyle yaparsanız gerçekten hayatınızı da değiştirirsiniz.

Eğer olumsuz şeyler düşünürseniz, olumsuz sonuçlar elde edersiniz. Buna karşılık olumlu şeyler düşünürseniz, olumlu sonuçlara ulaşırsınız. Bu çok önemli ve evrensel bir kuraldır.

Başarıya ulaşıp mutlu olmak için uygulanması gereken önemli kuralı 3 kelimeyle özetleyebiliriz: “İnanırsan başarıya ulaşırsın” Eğer bir şeyi çok isterseniz ve kafanızda canlandırıp devamlı canlı tutarsanız, onun gerçekleşmesi için canla başla çalışırsanız istediğiniz şeye muhakkak ulaşırsınız. Dimağınızın derinliklerine bir bakarsanız, orada ne muhteşem düşüncelerin sizi beklemekte olduğunu göreceksiniz.

Durumunuz ne olursa olsun, o muhteşem düşünceleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun için yapacağınız şey zihninizi sakinleştirmektir. Böylece zihninizin derinliklerinde bulunan esin perisi ortaya çıkar.

Daha iyi ve başarılı bir yaşamın sırrı, zihninizden eskimiş, bayatlamış ve ölmüş fikirleri atıp, yerine yaratıcı ve olumlu fikirleri koymaktır. Bu yeni fikirler, yaşamınızı tümüyle değiştirecektir.

Sevgiyle Kalın…

www.beyingucu.gencgelisim.com

Bir önceki yazımız olan Güzel Konuşmanın 14 İlkesi başlıklı makalemizde güzel konuşma, Güzel Konuşmanın 14 İlkesi ve hitabet hakkında bilgiler verilmektedir.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir