Planın Size Sunacağı Hediyeler

Written By: Beyin Gücü - Haz• 01•13

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

plan hazırlamak

 

Önceliklerinizi belirlemenizi sağlar. Bu sayede neyin sizin için daha önemli olduğunu zihninizde belirginleştirebilirsiniz.

 

Esnek yapılmış bir plan size özgürlük ve iç huzur sağlar. Sosyal aktivitelerinizi yerine getirirken, tam bir gönül rahatlığıyla tadını çıkarmanıza olanak verir.

 

İçinde bulunduğunuz durumun büyük resmini, bütününü görmenizi sağlayarak daha kontrollü ve güvenli ilerlemenize yardımcı olur.

 

Daha uzun süre değil, daha verimli ve mantıklı çalışmanızı sağlar. Çalışma esnasında daha sonra ne yapmanız gerektiğine takılıp kalmazsınız. Zihninizin ihtiyacı olan doğrultuda düzenlenmiş bir plan bilgileri daha kısa sürede almanızı sağlar.

 

Plan hazırlamak için ayıracağını biraz zaman daha sonra çok daha fazlasını kaybetmenize engel olur. Size en büyük hediyelerinden biri zamandır.

 

Hedefinizi tam on ikiden vurmak için doğru nişan almanızı sağlayarak, yanlış yönlere oklar savurmanızın önüne geçer.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

 

Verdiğiniz tüm emeklerin meyvesini size sunar.

 

Yaşamınız her alanına bir düzen getirir. Ne kadar yoğun olursanız olun size bir çıkış yolu sunar.

 

Hangi aşamada olduğunuzu değerlendirebilme şansı verir. Bir sonraki adımın ne olduğunu bilerek, çalışmanızı sürdürürsünüz.

 

Sadece sınava hazırlanma süreci için değil, daha sonraki meslek ve aile yaşantınız içinde zamanı kontrol etme gücünü size verir. Bu sayede tüm hayatınızda zamanın size dost, sizin destekçiniz olmasını sağlamış olursunuz.

 

Planlama size eşsiz iki yetenek kazandırır: Düşünme ve işleri önem sırasına göre yapabilme yeteneği

 

Müge Kasaroğlu

www.beyingucu.gencgelisim.com

Bir önceki yazımız olan Korkulardan Arınmak başlıklı makalemizde başarı için korkulardan arınmak, başarmak ve korkular hakkında bilgiler verilmektedir.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir