Kanaatlerinizi Değiştirin

Written By: Beyin Gücü - Haz• 24•13

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

degisim1

 

Değişim, duygu ve düşünce ile beslenince, kabullendiğiniz bir inanç haline gelir. En güçlü inançlarınız ise kanaatlerinizdir. Daha başarılı olabileceğinize inanmak, başarıyor olduğunuza inanmak ve başardığınıza inanmak, size müthiş bir güç verir. Bu, kendinize inanma gücüdür. Başarı, bu güçlü inancı sarsılmaz bir kanaat haline getirmektir.

Kanaatleriniz, hangi konuda olursa olsun sahip olduğunuz kanaatleriniz kaderinizi oluşturur. Yapabileceğinize dair bir kanaat geliştirmeden, yapabilmeniz mümkün değildir. Halterci, dünya rekoru kıracağı konusunda bir kanaat geliştirmeden rekoru kıramaz. Halterin başında beklemesinin nedeni de, kendi içindeki bu kanaate sahip olup olmadığını test etmesidir. Buna kanaat getirirse, istediğine kavuşur.

Başaracağınıza, değişebileceğinize dair kanaatleriniz en önemli yaşam kaynağınız ve enerjinizdir.

 

 

Münir Arıkan

www.beyingucu.gencgelisim.com

Bir önceki yazımız olan Tunguska’daki Gizemli Patlama başlıklı makalemizde tunguska, Tunguska’daki Gizemli Patlama ve tunguskada patlama hakkında bilgiler verilmektedir.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir