Başarı Sizi Bekliyor, Siz Neyi!

Written By: Beyin Gücü - Şub• 21•13

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

basarmak

 

Başarılı olmak istiyorsanız, herhangi bir anda başlayabilirsiniz ama mutlaka başlamalısınız. Yeni bir adım atmak ya da yeni bir söz söylemek! İşte insanların en çok korktukları şeyler… Eğer bütün olası engellerin ortadan kalkmasını beklemekle vakit geçirirseniz, hiçbir şey başaramazsınız. Yaşamaktan korkmayın. Birşeylerin değişeceğini beklemekle vakit harcamayın. Daha çok vaktiniz olana kadar, daha az yorgun olana kadar, beklediğinizi alana kadar, herşey oturana kadar, kadar, kadar, kadar… Siz yaşamaya başlamazsanız, hayatınızda büyük bir değişiklik olacağını sanmayın. Olduğunuz yerden başlayın. Bulunduğunuz yerde

çalışın. Şu anda harcadığınız saat, başarıdan uzak olduğunuzu sandığınız an, bir sürü harika fırsatla dolu. İlk adımı attığınızda, beyniniz tüm gücünü size yardıma gönderecektir. Bir kere başladığınızda, sizin içinde olduğunuz ya da olmadığınız herşey size yardımcı olacaktır.

Başlamanın tek yolu, başlamaktır.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Hedefe varmak şansa bağlı değildir. Seçimlerinizin sonucudur. Sizi bekleyen bir şey değil tam tersine sizin oluşturacağınız bir şeydir. Karşınıza harika fırsatlar çıkmasını beklemeyin herhangi bir fırsatı değerlendirin ve harikalar oluşturun.

Fırsatlar bazen şanssızlıklar ya da geçici yenilgiler halinde gelebilir. Bulunduğunuz noktadan başlayın. Şu anda tam fırsatların ortasındasınız.

Rüyalarınızı elde etmek için uğraşın ki, elde edebilesiniz.

 

Kaynak: Kendini Keşfet / Adem Özbay / Akis Kitap

www.beyingucu.gencgelisim.com

Bir önceki yazımız olan Ailen Varsa Sevgiyi Uzaklarda Arama! başlıklı makalemizde aile kurmak, aile mutluluğu ve aile nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir